Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

ReklamaRynekkamienia.pl to portal skierowany zarówno do profesjonalistów z branży kamieniarskiej jak i do osób zainteresowanych różnorakim wykorzystaniem kamienia naturalnego.
Podjęta przez nas idea szerokiego propagowania kamienia naturalnego jako materiału wykorzystywanego w budownictwie sprawia, że portal w sporej części adresowany jest do architektów, dekoratorów wnętrz i inwestorów stanowiących atrakcyjną grupę docelową Państwa reklam.
Równie ważną grupą użytkowników portalu jest branża kamieniarska, a nasz portal jest kolejnym, skutecznym kanałem dotarcia z informacją handlową do licznych odbiorców.
Charakterystyka techniczna portalu sprawia, że jest on świetnym nośnikiem treści reklamowych. Oferujemy zaawansowane rozwiązania, które umożliwiają przeprowadzenie atrakcyjnych i skutecznych kampanii reklamowych idealnie dopasowanych do specyfiki prowadzonej działalności.

Cennik modułów reklamowych portalu www.rynekkamienia.pl

STRONA GŁÓWNA

moduł A - 700 zł (m-c) / 1800 zł (3 m-ce)

moduł B - 400 zł (m-c) / 1000 zł (3 m-ce)


SERWIS KAMIENIARSKI I ARCHITEKTONICZNY

moduł A - 450 zł (m-c) / 1100 zł (3 m-ce) – moduł wyświetla się również na stronie głównej

moduł B - 350 zł (m-c) / 850 zł (3 m-ce)


PAKIETY

moduł A na stronie głównej i podstronach - 1000 zł (m-c) / 2500 zł (3 m-ce)

pakiet 2 modułów - 15% rabatu

pakiet 3 modułów - 20% rabatu


Moduły na podstronach mogą być umieszczone w wybranej kategorii tematycznej (kamieniarstwo lub architektura).

W każdym z pól reklamowych umieszczone będą nie więcej niż 4 reklamy wyświetlane
losowo z równą częstotliwością.
2018-09-26
USD
S: 3,6054
K: 3,6782
CHF
S: 3,7359
K: 3,8113
EUR
S: 4,2486
K: 4,3344

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl