Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis kamieniarski

...

NK 100


W 100. jubileuszowym i to podwójnie numerze nie mogło zabraknąć podsumowania działalności Nowego Kamieniarza. Dokonaliśmy go wspólnie z naszymi autorami, którzy podzielili się z Wami – naszymi Czytelnikami swoimi refleksjami na temat NK.

czytaj dalej »

NK 99

NK 99

Z pewnością wielu kamieniarz zapytanych o konglomeraty odpowie, że to „sztuczny kamień”. Jednak natura także ma swoje konglomeraty.

czytaj dalej »

NK 98

NK 98

Ubyło czy przybyło rodzimych zasobów kamienia wydobywanego w naszych kamieniołomach? Odpowiedź na to pytanie nasi Czytelnicy znajdą w okładkowym tekście 98. numeru Nowego Kamieniarza.

czytaj dalej »

NK 97

NK 97

Woda już dawno przestała być w naszym kraju tania. Niedługo może wręcz stać się bezcenna. To właśnie temu tematowi poświęcona jest okładkowy temat wrześniowego 97. numeru Nowego kamieniarza.

czytaj dalej »

NK 96

NK 96

Na okładce wakacyjnego, lipcowo-sierpniowego numeru Nowego Kamieniarza gryf gitary, ale bez obaw, wewnątrz jak zwykle spora dawka informacji z naszej, czyli kamieniarskiej branży.

czytaj dalej »

NK 95

NK 95

Majowo-czerwcowy Nowy kamieniarz dociera właśnie do Czytelników, a w numerze:


czytaj dalej »

NK 94

NK 94

Drugi tegoroczny numer Nowego Kamieniarza dociera już do czytelników. O czym przeczytacie na łamach 94. numeru naszego magazynu?

czytaj dalej »

NK 93

NK 93

Rozpoczęła się wysyłka 93. numeru Nowego Kamieniarza. O czym przeczytacie na łamach magazynu?
Tematem z okładki jest „Betonowy granit?”.

czytaj dalej »

NK 92

NK 92

92. numer Nowego Kamieniarza trafił do Czytelników

czytaj dalej »

NK 91

NK 91

Rozpoczęła się dystrybucja 91. wydania 91. numeru Nowego Kamieniarza.

czytaj dalej »

Mazowiecka Grupa Handlowa wyłącznym dystrybutorem Levantiny w Polsce

Mazowiecka Grupa Handlowa wyłącznym dystrybutorem Levantiny w Polsce

Mazowiecka Grupa Handlowa sp. z o.o. została wyłącznym przedstawicielem na Polskę hiszpańskiej firmy Levantina.

czytaj dalej »

...
2018-02-20
USD
S: 3,3135
K: 3,3805
CHF
S: 3,5573
K: 3,6291
EUR
S: 4,1003
K: 4,1831

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl